دوره آمورشی آشنایی با دعاوی ناشی از شرایط عمومی پیمانموسسه حقوقی حامی بینا برگزار می کند 

دوره آموزشی دعاوی ناشی از شرایط عمومی پیمان 

موسسه حقوقی حامی بینا، در نظر دارد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، اقدام به برگزاری دوره کاربردی آشنایی با دعاوی ناشی از شرایط عمومی پیمان نماید. این دوره به صورت یک روزه و به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

بسیاری از دست اندرکاران حوزه پیمانکاری، اطلاعات درستی از حقوق خویش در این حوزه ندارند. در این میان شرایط عمومی پیمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این متن قراردادی ۵۴ ماده ای، نکات مهی نهفته است که بی توجهی به آنها، منحر به اختلاف شده و پروژه را متوقف می کند و در نهایت به هر دو طرف کارفرما و پیمانکار و منافع عموم(در پروژه های دولتی) لطمه می زند.

در این دوره ما قصد داریم متمایز از سایر دوره های متداول، به صورت ویژه و خاص، به دعاوی ناشی از شرایط عمومی پیمان بپردازیم و آنچه که مهم و اساسی و کاربردی می باشد را در خصوص این سند مهم قراردادی به علاقمندان این حوزه مهم حقوقی بیاموزیم.

مهم ترین عامل در بروز اختلافات پیمانکاری، عدم آشنایی با شرایط عمومی پیمان و تفسیر صحیح مواد این سند قراردادی می باشد. با شرکت در این دوره، اطلاعات عمیق و پایداری در خصوص این سند مهم قراردادی بدست خواهید آورد و به درستی می توانید مدیریت حقوقی قراردادهای خویش را به دست گرفته و اختلافات پیمانکاری را به حداقل رسانید. 

 شرکت در این دوره را به تمامی مدیران، مشاوران و کارشناسان حقوقی و امور قراردادی شرکت های کارفرمایی و‌پیمانکاری و مشاورین محترم و وکلا و کارآموزان گرامی توصیه می کنیم.

 زمان برگزاری: آبان ماه 1399

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۸۹۱۹۰۴ و ۸۸۸۹۱۷۳۸ تماس بگیرید و یا به شماره واتس اپ ۰۹۳۸۲۶۳۹۶۳۴ پیام بدهید.

 

 

#آموزش_حقوقی #حقوق_پیمانکاری #شرایط_عمومی_پیمان #دوره_حقوقی #وکالت #کارآموزی #حقوق_پیمان #آموزش_حقوق_پیمانکاری #حقوق_پیمانکاری #دعاوی_پیمانکاری #وکیل_پیمانکاری #آموزش_شرایط_عمومی_پیمان #پیمانکار #پیمانکاری #کارفرما #مهندس_مشاور
تمامی حقوق این سایت برای موسسه حقوقی حامی بینا محفوظ است

 

 


موضوعات مرتبط
نظرات
موردی یافت نشد.